Říkáte si, že na rekonstrukci koupelny už nemáte sílu a trpělivost? Kvůli přestavbě teď nemusíte týdny kličkovat rozestavěným bytem plným prachu a nářadí. Sprchový box VINATA je skvělým řešením. Vaše koupelna díky němu prodělá obrovskou změnu za jediný den. Rázem bude bezpečnější, pohodlnější a daleko modernější!

5 kroků boxu VINATA do vaší koupelny

A jak tedy vypadá cesta sprchového boxu VINATA do vaší koupelny? Je snadná a rychlá. Popišme si vestavbu sprchového boxu v několika krocích:

1. Zájemce o sprchový box nám zanechá svůj kontakt, ideálně e-mailem na adresu servis@roth-czech.cz. Zvolí si variantu boxu.

2. Po dohodě za vámi přijede technik, který zhodnotí situaci a vyfotí koupelnu pro odhad náročnosti demontáže.

3. Následuje vypracování cenové nabídky a provedení stavební připravenosti.

4. Domluvíme se na termínu montáže autorizovanou montážní firmou.

5. Po dokončení instalace boxu do vaší koupelny po sobě firma vše uklidí a hned po zaschnutí silikonového těsnění můžete box používat.

Bezstarostné používání

Sprchový box VINATA vám prostě ušetří spoustu starostí. Kromě lepší bezpečnosti pohybu nabízí i snadnou údržbu. Když budete cokoliv potřebovat opravit, zajistíme pro vás profesionální servis. Provede ho smluvní instalatérská firma, jejíž pracovníci tomuto boxu opravdu rozumí!

VINATA se vejde do všech koupelen. Dodáváme ji v rozmontovaném stavu, takže nejsou překážkou ani malé dveře koupelny.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti