Roth spojuje síly se společností ROLTECHNIK

Společnost Roltechnik vyrábí sanitární výrobky už od roku 1991 a dodává je do 25 zemí světa. S německým výrobcem Roth, který mimo jiné v roce 1967 vyvinul první sprchový box na světě, se spojil v jednu silnou značku Roth. Stala se tak členem této firemní rodiny, která zákazníkům přináší záruku dlouhodobé spolehlivosti a stability v partnerství i důraz na kvalitu a inovace v budoucnosti.

Výsledkem tohoto spojení má být výroba praktických a atraktivních inovací pro koupelnu, dům i pro využití dešťové vody. 

„Svět značky Roth komponuje technologie pro řešení plná energie“

Tato inspirativní vize je základním kamenem pro odpovědný obchod, na kterém společnosti Roth tak záleží. Mezinárodně aktivní firma Roth s více než 1 200 zaměstnanci je výrobcem vedoucích značkových výrobků, které nacházejí své uplatnění v oblasti stavebnictví a průmyslového inženýrství.

Energetiké a sanitární systémy Roth

První výrobek už v roce 1947

První výrobek Roth spatřil světlo světa v roce 1947. Od té doby firma ušla velmi dlouhou cestu. Dnes patří mezi světové lídry v segmentech uchování energie, povrchového vytápění, chlazení a kompozitních technologií.

 

„Život plný energie“

Pod tímto heslem propojuje společnost Roth své energetické a sanitární systémy od regenerační výroby energie až po její efektivní skladování a spotřebu. Chce tak vytvořit kompletní systém moderních stavebních technologií.

Energetické a sanitární systémy Roth

Lídr, který přichází s inovacemi

Proč společnost Roth zaujímá přední pozice na trhu? Zásluhu na tom mají zejména povrchové vytápěcí a chladicí systémy, instalační systémy potrubí a skladovací systémy. Firma také pravidelně nastavuje nové standardy v oblasti moderních stavebních technologií. Vlastní výzkum a vývoj přináší produkty, které jsou pečlivě přizpůsobené požadavkům zákazníků. V praxi je pak oceňují zákazníci nejen z řad profesionálů.

Vývoj pro budoucnost

Rozsáhlý tým Roth pracuje na výzkumu a vývoji i konstrukcí tak, aby inovace přinesly pokroková řešení. To pomáhá společnosti přečkat krize a chopit se šancí pro růst. Buduje tím zároveň vedoucí pozici na trhu.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti