Podívejte se na video proč si pořídit VINATU

Vyměnit starou nepohodlnou vanu za moderní sprchový box nebylo nikdy tak jednoduché. VINATA rychle vykouzlí z každé koupelny místo, kde bude radostí se sprchovat. Je mnoho důvodů, proč si VINATU pořídit. Od pohodlí přes bezpečí až po krásný vzhled.

 

Sprchový kout VINATA se zrodil ve Francii. Jeho posláním je usnadnit život všem, koho nebaví nepohodlná koupelna, dlouhé rekonstrukce a složité zařizování. Seniorům, sportovcům, handicapovaným i rodinám s dětmi.

5 důvodů, proč potřebujete VINATU do své koupelny

První důvod proč chcete VINATU

Jeden den, a můžete se sprchovat

Nemusíte se brodit týdny v sutinách. VINATU vám po odstranění staré vany a úpravě připojení namontujeme za jeden den. Bez stavebních úprav!
Druhý důvod proč chtít VINATU

Pro sportovce, rodinu i seniory

VINATA je sprchový box pro každého. Odpočinou si v něm sportovci po náročném dni, bude skvěle sloužit rodině s dětmi i seniorům. Vanu už nepotřebujete. Pohodu si uděláte i tady!
Třetí důvod proč si pořídit Vinatu

Bezpečí, které vás nenechá na holičkách!

Protiskluzová úprava vaničky, bytelná madla a sedátko nedovolí žádné smeknutí. Ať už se vám hůře vstává, nebo jste třeba jen unavení, VINATA vás vždy podrží!
Čtvrtý důvod proč si nechat nainstalovat Vinata sprchový box

Vezmeme to za vás!

O nic se nemusíte starat. Na místo pošleme techniky, kteří vše změří, promyslí, VINATU vám nainstalují a vše po sobě uklidí. Jediné, co musíte udělat vy, najdete na naší stránce Realizace a servis.
Páté proč jít do toho s Vinatou

Pro bezpečí i relaxaci

VINATA není jen praktická. Je především komfortní, designová. Díky skvělé povrchové úpravě RothClean se i velmi dobře udržuje. Relaxaci nebo soukromému rockovému koncertu ve sprše už nic nebrání!
Vinata Comfort - sprchový box poskytující nadstandardní pohodlí

Proměna koupelny s VINATOU

Stávající koupelna před přestavbou
Koupelna po přestavbě - Vinata

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti